סל

          קניות

Search
Close this search box.

מבצע מארזי שי חגיגיים
ב'תנובת כנרת'

הצהרת נגישות

אנו בתנובת כנרת, מייחסים חשיבות רבה להתאמת השירותים שלנו לאנשים עם מוגבלויות שונות, בראש ובראשונה מתוך תפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע.

בהתאם לאמור, אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט שלנו ובעמודי האתר, מאחר ואנו שואפים לתת שירות שוויוני לכלל גולשי האתר לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

אתר זה מונגש בהתאם להנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט שהוגדרו על-ידי ארגון ה- WCAG 2.0 – רמה AA. לפי הגדרות ארגון ה- W3C הבינלאומי.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אנו ממשיכים ללא הרף במאמצים לשפר את נגישות אתר האינטרנט וכן את כלל שירותינו.

יש לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, מכיוון שהאתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם ו/או יופיעו בעיות קלות כאשר האתר מתעדכן.

אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם אם תצרו איתנו קשר דרך האתר, במייל או בטלפון ותעדכנו אותו במיקום או באופי הבעיה וזאת בכדי שניתן יהיה לבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי.

אנו נשמח לקבל מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות שאנו נותנים ללקוחותינו ומתוך רצון שכל דפי אתר האינטרנט יהיו באותה רמה של נגישות רשת נדרשת.

כמו כן, ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים המופעלים ו/או מוחזקים על ידי צדדים שלישיים, וייתכן שתוכן זה לא הונגש. נבהיר כי החברה אינה אחראית לתוכן האמור או להנגשתו, אך נשמח לקבל הערותיכם ולנסות לסייע לכם לפנות לאותם צדדים שלישיים, בכדי להסב תשומת ליבם לנושא (מבלי שהחברה יכולה להתחייב שאותם צדדים שלישיים יבצעו את ההתאמות הנדרשות, ככל ונדרשות, על פי דין).

 

רכז/ת נגישות


אם נתקלתם בקושי לגלוש באתר או יש לכם הערה בנושא בנוגע לרמת ו/או אופן הנגישות, ניתן ליצור קשר באחת מהדרכים הבאות:


שם הרכזת: חדווה גבאי
טלפון: 050-4042021

מייל ליצירת קשר: marketing@kinneret.org.il

 

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בחודש ספטמבר 2022

חברי קהילה מקבלים יותר!

הצטרפו וקבלו 10% הנחה לרכישה ראשונה באתר
ועוד הרבה פינוקים, הטבות ומבצעים מיוחדים.